O komitecie - Samorządne Krosno Piotra Przytockiego
Strona główna » O komitecie

Komitet wyborczy

"SAMORZĄDNE KROSNO PIOTRA PRZYTOCKIEGO" 
            Nazwa nowozarejstrowanego komitetu wzięła się z tego, iż bazuje on na ideologii Klubu Samorządowego, który wcześniej współpracował z prezydentem Piotrem Przytockim. Na fundamentach dotychczasowej działalności samorządowców, utworzono program na następną kadencję. Zawiera on nie tylko zmiany i innowacje, ale także elementy z programu poprzedniej kadencji KS, które będą kontynuowane.


            Komitet Wyborczy oświadcza, że prowadzona przez niego kampania wyborcza będzie prowadzona z zachowaniem zasad etycznych i fair play. Opierać będzie się na merytorycznych dyskusjach i przedstawianiu konstruktywnych argumentów. Wyrażamy nadzieję, że pozostałe komitety również uszanują zasady zdrowej konkurencji, co z pewnością przyczyni się do spkojnego i kulturalnego przebiegu kampanii wyborczej."

Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki
Dane do pozycjonowania strony
Strona

O komitecie

pole title
pole descryption
pole keywords